Howard Johnson By Wyndham Flagstaff

Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj
Otevřeme Booking.com v nové záložce pro férové srovnání.
Howard Johnson By Wyndham Flagstaff
$$$$

Popis

2-hvězdičkový Hotel Howard Johnson By Wyndham Flagstaff nabízí cenově dostupné ubytování s samoobslužným parkováním zdarma a plaveckým bazénem. Univerzita Northern Arizona University je 6 km od hotelu, zatímco Náměstí Heritage Square je zhruba 4 km daleko.

Místo

Tento hotel se nachází v populární oblasti, 4 km od centra města Flagstaff. Poblíž se nabízejí krajiny lesů a hor.

Díky blízkosti železničního nádraží, tento cenově dostupný hotel je dokonale spojen s dalšími částmi města Flagstaff. Hotel Howard Johnson By Wyndham Flagstaff je umístěn ve vzdálenosti 17-minutové jízdy z letiště Flagstaff Pulliam.

Pokoje

Hotel Howard Johnson By Wyndham Flagstaff zahrnuje 59 pohodlných pokojů vybavených přístrojem na přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou se satelitními kanály, ovládáním klimatizace. Prostorná sprcha, samostatná toaleta a vana se nachází v koupelnách.

Stravování

V restauraci je k dispozici bezplatná kontinentální snídaně. Jídelní lístek restaurace nabízí širokou škálu amerických pokrmů. Museum Club a Long John Silver's jsou vzdáleny 5 minut chůze od Hotel Howard Johnson By Wyndham Flagstaff.

Volný čas a podnikání

Hosté v Hotel Howard Johnson By Wyndham Flagstaff si mohou odpočinout u plaveckého bazénu.

Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 15:00-23:59
do 11:00
Vybavení
na místě je možné veřejné parkování.
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Domácí zvířata
Domácí zvířata jsou možná na vyžádání.
Budova
Počet pokojů:59
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!

Vybavení

Hlavní zařízení

Wi-Fi
Parkování zdarma
Úschovna zavazadel
24 hodinové služby

Nepřetržitě otevřená recepce

Jídlo/ Pití

Restaurace

TV

LCD TV

Bezbariérový přístup
Domácí zvářata povolena

Domácí zvířata povolena

Služby

  • Pokojová služba
  • Čistírna
  • Buzení

Stravování

  • Restaurace

Vybavení pokoje

  • Sedací kout
  • K dispozici čaj a káva
  • Žehlení

Koupelna

  • Toaletní potřeby zdarma

Média

  • LCD TV
  • Budík s rádiem

Vybavení pokoje

  • Koberec
Zobrazit všechna zařízeníSkrýt zařízení

Základní informace o Howard Johnson By Wyndham Flagstaff

💵 Nejnižší cena pokoje 1445 Kč
📏 Vzdálenost do centra 3.9 km
🗺️ Hodnocení polohy 6.6
✈️ Vzdálenost do letiště 13.8 km
🧳 Nejbližší letiště Flagstaff Pulliam, FLG

Místo

Adresa
Adresa byla zkopírována.
3300 East Rt 66, Flagstaff, Arizona, USA, 86004
Zobrazení mapy
3300 East Rt 66, Flagstaff, Arizona, USA, 86004
  • Zajímavosti města
  • Nedaleko
  • Restaurace
  • Hotely poblíž
Starlite Lanes
470 m
Restaurace
Long John Silver's
2.3 km
Restaurace
Jitters Lunchbox
2.0 km
Restaurace
Mike and Ronda's The Place
2.0 km
Restaurace
Burger King
2.0 km
Restaurace
Tacos Los Altos
1.8 km
Restaurace
Rilibertos Fresh Mexican Food
1.9 km

Recenze Howard Johnson By Wyndham Flagstaff

6.4 /10
Pěkný
723 recenzí
Ověřené recenze  
Objevte nejlépe hodnocené možnosti díky ověřeným recenzím z našeho webu a Booking.com.
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Napište recenzi

Časté otázky o Howard Johnson By Wyndham Flagstaff

Jaké letiště je nejblíže Howard Johnson By Wyndham Flagstaff?
Flagstaff Pulliam se nachází 15 km od Howard Johnson By Wyndham Flagstaff a dojedete na něj za 17 minut.
Můžeme zaparkovat naše auto v 2hvězdičkový Howard Johnson By Wyndham Flagstaff?
Ano, hosté 2hvězdičkový Howard Johnson By Wyndham Flagstaff mohou nechat své auto na parkovišti na místě.
Kdy se můžu nejdříve a nejpozději odhlásit v Howard Johnson By Wyndham Flagstaff?
Z Howard Johnson By Wyndham Flagstaff se můžete odhlásit od 11:00 do 11:00.
Jaké jsou ceny za rezervaci v Howard Johnson By Wyndham Flagstaff hotel?
Cena za pokoj v Howard Johnson By Wyndham Flagstaff hotel začíná od 69 $.
Jaké typy pokojů zahrnuje hotel ve městě Flagstaff?
Hotel ve městě Flagstaff poskytuje takové typy pokojů, jako Pokoj s manželskou postelí velikosti king a Pokoj s manželskou postelí velikosti queen.
Je hotel ve městě vybaven zařízením pro handicapované?
Ano, v hotel ve městě jsou pro hosty se speciálními potřebami k dispozici bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup.
Nabízí Howard Johnson By Wyndham Flagstaff pronájem?
Hosté si mohou přímo v Howard Johnson By Wyndham Flagstaff objednat auta.
Je v 2hvězdičkový Howard Johnson By Wyndham Flagstaff bazén?
Ano, v 2hvězdičkový Howard Johnson By Wyndham Flagstaff najdete plavecký bazén.
Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
-
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj